Hakkımızda

Türkiye’nin yeni online vasıta arama sitesi Posta Vasıta yenilikçi ve güvenilir hizmet anlayışıyla 2019 yılında hizmete başlamıştır.

Tüm kara, hava ve deniz araçları ilanlarının yer aldığı web sitemiz ayrıca servis, yedek parça, aksesuar ve tamamlayıcı hizmetleri sunan bireysel ve kurumsal tedarikçiler ile alıcıların buluştuğu yeni ve aktif online pazar yeridir.

Posta Vasıta’da ikinci el araç ilanlarında otomobil, arazi, motosiklet ve deniz araçları kategorileri yer almaktadır. Bu kategorilerde yayınlanan ilanlar ayrıca Klasik araçlar, Hasarlı araçlar, Ticari araçlar, Hava ve Engelli araçları gibi kendi içinde de sınıflara ayrılıyor. Bu şekilde istenilen ilanlara kolay ve hızlı bir şekilde ulaşılabiliyor.

Kolay ve anlaşılır kategori yapısı ile Posta Vasıta, ilan vermek isteyen ya da farklı kategorideki vasıta ilanlarına bakmak isteyen ziyaretçilere hızlı ve kolay bir şekilde aradıklarını bulma imkanını sağlamaktadır.

İnternetten araç almak ve satmak isteyen kullanıcılara yönelik çok daha güvenilir, daha kolay ve kesintisiz hizmet sağlamaktadır. Bu doğrultuda güvenilir ve doğrulanmış bilgileri sunmak üzere önemli bir ar-ge yatırımı ve çalışmasının sonucu olarak hizmet vermektedir.

Vasıta ilanı vermek isteyen veya Vasıta almak isteyenler İOS ve Android cihazlar için hazırlanan Posta Vasıta mobil uygulaması ile her an, her yerden işlemlerini hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirler.