İşlem Rehberi

Üye Olma
postavasita.com’a bireysel üyelerimiz ücretsiz bir şekilde üye olabilmektedir. Bireysel üyelerimiz onaylanan üyelik işlemlerinin ardından bir adet ücretsiz ilan verebilmektedir.
Kurumsal üyelik isteyen müşterilerimiz postavasita.com’un belirlediği ücret karşılığında kurumsal üye olabilmektedirler.

Üye oldum ama aktivasyon linki e-posta adresime gelmedi
1. postavasita.com adresine girin ve sağ üst köşedeki “Giriş Yap” linkine tıklayın.
2. Açılan sayfada “Üye değil misiniz? Bireysel üye olun” bağlantısına tıkladığınızda açılan Ad, Soyad, E-posta, Şifre bilgilerini eksiksiz doldurun.
3. Hizmet sözleşmesini okuyarak onaylayın.
4. Sayfanın altındaki “Üye Olmak İstiyorum” butonuna tıklayarak formu tamamlayın.

Üyelik Sözleşmesi
Üyelik sözleşmemiz sitemizden yazdırılabilir ve elektronik ortamda saklanmak üzere indirilebilir. Üyelerimiz herhangi bir zamanda sözleşmemize sitemiz üzerinden erişebilmektedir.
Kurumsal üyelerimizin faturaları, kendilerine üyelik sonrasında gönderilmektedir.

Üyelik Aktifleme
Yeni üyelik yapmak isteyen müşterilerimize mail yoluyla aktifleme onayı gönderilmektedir ve onay sonrasında üyelikleri başlatılmaktadır.

Kişisel Verilerin Gizliliği
postavasita.com’a üye olurken ve sonrasındaki güncelleme işlemlerinizin ardından oluşan tüm bilgileriniz sizin onayınız olmadan üçüncü şahıslarla paylaşılmamaktadır. Üyelik sırasında bu paylaşımın aktiflenip/aktiflenmeyeceği seçilebileceği gibi, daha sonra da bu listelerden çıkmak mümkündür. Gizlilik politikamızla ilgili detaylı bilgilere; postavasita.com /#gizlilik-politikasi bağlantısından ulaşabilirsiniz.

Uyuşmazlık Durumu
postavasita.com ve Üye arasında sağlanan Üyelik Sözleşmesi Türk hukukuna tabidir. Taraflar arasında işbu sözleşmeden kaynaklanacak uyuşmazlıklarda İzmir mahkemeleri ve icra daireleri münhasır yetkilidir. Bu uyuşmazlıklarda, postavasita.com’in defter ve kayıtları tek ve kesin delil olacaktır. Üyelik Sözleşmesi kabul edildiğinde Taraflar, elektronik ortamda ve Web Sitesi üzerinde gerçekleşen işlemlere ait, postavasita.com tarafından alınmış, bilgisayar çıktılarının da kesin delil niteliği taşıyacağı konusunda mutabık kalmış sayılırlar.