Neden Oto Galeri?

postavasita.com’da Galeri açın kazanmaya başlayın.

Kendi galeri adınızın olduğu, tasarımını basit bir şekilde yapabileceğiniz, verdiğiniz ilanlarda onay süresi beklemeden hızlı bir şekilde otolarınızın yayınlandığı muhteşem bir alan. Satmak istediğiniz oto ilanları için galeri sayfası yaratarak, galerinizin milyonlarca kullanıcısına tanıtma imkanı bulabilirsiniz. Böylece geniş kitlelere ulaşarak yapacağınız satışlarla birlikte marka bilinirliğinize de katkı sağlayabilirsiniz. Bu sayede galeri sahibi olarak, oto ilanlarınızın dünyanın her yerindeki sayısız müşteriye ulaştırabilirsiniz.
 

postavasita.com’da Galeri açarken hedeflerinizi doğru belirleyin.

Galeri açarak oto ilanlarınız ile dünyanın her yerindeki sayısız alıcıyla buluşturabilirsiniz. Açtığınız galeri sayesinde daha fazla ürün çeşidi girme şansını elde edip, daha fazla satış yapabileceksiniz. Maliyetlerinizi azaltıp, portföyünüzü daha uzun süre sergileyebileceksiniz. ilanlarınızı tekrar liste yapmak için zaman harcamayın. İlan portföyünüzü, Galerinizde daha uzun süre listeleyip hem zamandan kazanın, hem de stoklarınızı daha kolay takip edin. Bizim Galerinizden satış yapmak güvenilirliğinizi artıracağı gibi müşterilerinizin de daha kolay, hızlı ve güvenli alışveriş yapmasını sağlayacaktır. İstediğiniz görselliğe göre Galerinizi şekillendirip kendi markanızı yaratma olanağını da sizlere sunmaktayız.
 

Kullanıcılar ilanlarınıza daha kolay ulaşsın.

Galerinizde ki ilanların dikkat çekmesini istiyorsanız galerinizin logosunu, rengini ve görsel tasarımını isteğinize göre ve ürün portföyünüze göre belirleyebilirsiniz. İlanlarınızın arama sonuç listelerinde fotoğraflı olması ve ilanlarınızı tanıtırken, Galerinizi de tanıtabilirsiniz.